16 вересня «Свято лісу» чекає на Вас в Ужгороді

На базі «дубових» лісгоспів відбувся науково-практичний семінар
11 Вересня, 2017
BEREG FEST 2017
13 Вересня, 2017
Показати всі

16 вересня «Свято лісу» чекає на Вас в Ужгороді

У суботу, 16 вересня, в м. Ужгород у рамках всеукраїнських заходів до Дня працівників лісового господарства України відбудеться масштабне свято, яке буде присвячено дітям.
Початок роботи всіх майданчиків: 11.00.
На гостей свята чекають цікаві та динамічні конкурси, майстер-класи, ігри, конкурси та призи тощо. Маленькі учасники заходу матимуть змогу самостійно навчитися виготовляти шпаківні та годівнички з натурального дерева, посадити своє дерево, а дорослі гості зможуть скуштувати лісові страви, побачити найкращі рукотворні досягнення народних промислів. Протягом усього свята – захоплююча творча програма на головній сцені, незабутній марш лісівників під супроводом оркестру і багато іншого.
Головна мета свята працівників лісової галузі – це пропагування позитивного відношення до лісу, його важливості у житті людини, зближення лісівників із громадськістю та популяризація професії лісівника як такої.
В цьому році вперше введений дрес-код – ті гості, які прийдуть у зеленому одязі або матимуть елемент зеленого, отримають подарунок!
Безумовно, не обійдеться і без офіційних привітань та концертно-розважальної програми.
Місце проведення: Ужгород, Парк культури та відпочинку «Боздоський»