4 мотоцикли імпортного виробництва придбав Берегівський лісгосп

Колектив ДП “Берегівське ЛГ”підтримує рішення Валерія Мурги співпрацювати зі слідством та закликають підтримати начальника
12 Липня, 2019
Лісорубні квитки ДП “Берегівське ЛГ”
22 Липня, 2019
Показати всі

4 мотоцикли імпортного виробництва придбав Берегівський лісгосп

Берегівський лісгосп, що на Закарпатті, закупив нові потужні мотоцикли. На них їздитимуть майстри лісництв. Всього купили чотири одиниці.
 
Мотоцикли Берегівський лісгосп, закупив для майстрів лісу. Саме так відзначили кращих майстрів лісу за результатами роботи І-го півріччя Чизайського л-ва (Ком’яті Л.Л.), Кідьошського л-ва (Улинець Ю.С.), Берегуйфалівського Турані Ю.Ю.б ЛМЛ Маурера (Матей А.А). Минулого року «двоколісними» укомплектували також чотири лісництва.
 
«Залізних коней» купили щоб покращити охорону лісу від пожеж та незаконних рубок. Якщо кошти дозволятимуть, то пізніше на мотоцикли пересядуть й майстри-лісники.
 
Таким транспортом зручніше долати відстані в лісі, ніж, скажімо, автомобілем, адже він пройде навіть по вузькій стежині або по бездоріжжю, – кажуть лісівники. – Та й пального витрачається значно менше.
 
Лісова пожежа легше попередити, а загасити вогонь в лісі – справа вкрай важка. Тому лісівники сподіваються на відповідальне ставлення співгромадян зелених насаджень і закликають обмежити до мінімуму своє перебування лісі у такі спекотні дні. У разі ж коли відвідування лісу необхідно – бути обачним і обережним.