Якщо Ви хочете відпочити тілом і душею від міської суєти, ми запрошуємо Вас в наші будиночки відпочинку!
3 Червня, 2021
На Берегівщині оновлено флагшток та висаджено сакури
10 Червня, 2021
Берегівські лісівники пройшли тренінг про сертифікацію деревини
 
Лісова сертифікація – це оцінка відповідності системи ведення лісового господарства встановленим міжнародним вимогам щодо управління лісами та лісокористування на засадах сталого розвитку. Її мета – забезпечити економічно, екологічно і соціально збалансоване ведення лісового господарства. До речі, Берегівський лісгосп має FSC-сертифікат якості деревини і працює згідно норм ЄС.
 
Відтак і працівники державної лісової охорони протягом декількох днів пройшли тренінг на базі Дзвінківського навчально-наукового-виробничого центру ВП НУБіП України «Боярська ЛДС пройшли тренінг на тему: «Практична реалізація вимог FSC національного стандарту: цінності довкілля та особливі цінності для збереження».
 
У програмі:
 
– ознайомлення з FSC сертифікацією, нормативна база, термінологія, інформаційні ресурси FSC;
 
– ознайомлення з елементами середовища як цінностями довкілля: підходи до оцінювання;
 
– оцінювання потенційного впливу на цінності довкілля: документальне забезпечення та практичне провадження від лісової ділянки;
 
– камеральне опрацювання тренінгових матеріалів для цілей попередньої ідентифікації особливо для збереження територій;
 
– інтерактивна практична частина з виїздом на ділянки лісового фонду (включаючи виділення та ідентифікацію ОЦЗ в польових умовах, оцінку їхнього стану, визначення загроз);
 
Бачення FSC полягає в тому, що ліси світу мають задовольняти соціальні, екологічні та економічні права і потреби теперішнього покоління без шкоди для майбутніх поколінь.