Щирі вітання з ювілеєм дорогого директора!
16 Вересня, 2021
Нагородження кращих працівників з нагоди Дня працівника лісу
16 Вересня, 2021
Шановні працівники та ветерани лісового господарства Берегівського району, прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу.
Адже ліс – наше найбільше природне багатство, унікальний витвір природи й людської праці, що має важливе екологічне та економічне значення.
Ліс – це безцінний дар. Його охорона та примноження – високе покликання всіх працівників лісового господарства найлісистішої області нашої країни. Нині перед вами, дорогі працівники лісової галузі, стоять надзвичайно важливі завдання: впроваджувати сучасні методи ведення лісового господарства, не допускати самовільних вирубок, забезпечувати захист лісів від пожеж, боротися зі шкідниками, розвивати науково-технічну базу лісової галузі.
Сьогодні, як ніколи, важливо розширювати лісові насадження, зберігати їх для прийдешніх поколінь, підвищувати ефективність лісового господарства. Особливо в час, коли президентська програма “Зелена країна” вже скоро охопить всю Україну – від Заходу до Сходу. Не залишиться осторонь і Берегівщина, яка славиться своїми дубовими насадженнями!
Тож прийміть слова щирої вдячності за вашу невтомну працю, за все те, що ви робите для нашого добробуту. Бажаю Вам та вашим родинам, міцного здоров’я, щастя і благополуччя, успіхів та наполегливості у досягненні поставленої мети!
З глибокою повагою директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного!