Берегівчани лісівники вшанували пам’ять героїв Небесної сотні

Лісорубні квитки
20 Лютого, 2019
На колегії Держлісагентства обговорили результати та плани лісокультурної кампанії
22 Лютого, 2019
Показати всі

Берегівчани лісівники вшанували пам’ять героїв Небесної сотні

20 лютого Україна відзначила День Героїв Небесної Сотні. Щоб віддати належну шану мужнім учасникам Революції гідності, які віддали своє життя, захищаючи ідеали демократії та європейського майбутнього нашої держави на Берегівщині проведено різні тематичні заходи виховного характеру.
 
Їх з району на Майдані загинуло вісім: Роланд Попович, Михайло Тимощук, Олег Тюріков, Сергій Кузьменко, Шандор Товт, Володимир Бричак, Михайло Кушнір, Василь Гринь.
 
Земляки хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв, поклали до стелли з фотографіями та іменами полеглих вінки і квіти, запалили свічки й лампадки.
 
Священики різних конфесій відслужили за ними панахиду.
 
У церемонії взяли участь також працівники Берегівського держлісгоспу.
 
Революція Гідності змінила хід історії не тільки в Україні, а й в усій Європі та світі. З цього моменту, з Революції Гідності, почалося звеличення України, української нації. Сьогодні скорботний день, бо ці люди, Небесна сотня, загинули заради того, аби ми зараз могли дивитися у майбутнє. Вони віддали найдорожче – своє життя. Ми маємо про це пам’ятати. Це дуже важливо для наступних поколінь, для нашої молоді.