Берегівські лісівники підтвердили міжнародний сертифікат FSC®

Боротьба з незаконними рубками — один з наших пріоритетів, – Голова Держлісагентства
31 Травня, 2020
Майже 500 гектарів лісу пошкоджено буреломом та вітровалом на Берегівщині
13 Червня, 2020
Показати всі

Берегівські лісівники підтвердили міжнародний сертифікат FSC®

Нещодавно в Берегівському лісовому господарстві було проведено щорічну перевірку ведення лісового господарства. Даний аудит дає інформацію про незалежну сертифікаційну оцінку та господарювання, яке відповідає европейським стандартам. Метою сертифікаційного аудиту була оцінка екологічної, економічної та соціальної практики лісового управління лісогосподарського підприємства відповідно до принципів та критеріїв, встановлених Forest Stewardship Council™ (FSC®).
 
За результатами аудиту Берегівський лісгосп відповідає принципам і критеріям організації. Право на використання раніше отриманого сертифікату за номером FSC-C134380 підтверджено.
 
Вручення сертифікату здійснюється за результатом тривалої клопіткої роботи аудиторів в процесі якої оцінюється повний комплекс лісогосподарських робіт, заходів і управлінських рішень від посадки лісу і до заготівлі деревини. Під час аудиту велика увага приділяється модернізації виробничого процесу, підвищенню ефективності системи охорони праці та техніки безпеки на робочих місцях, підвищенню професійної відповідальності персоналу, забезпеченню сталості користування лісовими ресурсами, тощо. Процес сертифікації відбувається за умов відкритості та прозорості через постійне інформування та взаємодію з громадськістю, місцевими громадами та іншими зацікавленими сторонами.
 
Отриманий сертифікат – це спільне досягнення колективу ДП «Берегівське ЛГ», що виводить роботу господарства на якісно новий рівень, підвищує імідж підприємства на міжнародному рівні, а також зобов’язує дотримуватись встановлених вимог та вдосконалювати і розвивати систему ведення лісового господарства у майбутньому.