Берегівські лісівники провели службове розслідування – офіційно

Державна лісова охорона ЛМЛ “Маурера” ДП “Берегівське лісове господарство” провела благоустрій території
22 Липня, 2019
Понад 20 мільйонів гривень податків сплатили лісівники ДП «Берегівське ЛГ» (ВІДЕО)
20 Серпня, 2019
Показати всі

Берегівські лісівники провели службове розслідування – офіційно

Інформування засобів масової інформації, громадських активістів та небайдужих громадян щодо неправомірного вимагання “хабаря” працівником ДП “Берегівське ЛГ”.
 
У п’яницю, прокуратурою в Закарпатській області було оприлюднено інформацію щодо вимагання неправомірної вигоди працівником ДП “Берегівське ЛГ” за відпуск дров.
 
У свою чергу на основі даних прокуратури та документів, на підставі яких було реалізовано лісопродукцію (5кмб) було утворено комісію та проведено службове розслідування обставин затримання майстра лісу ЛМЛ “Маурера” Володимира Музичука, в результаті якого встановлено:
 
лісопродукцію, яка була відвантажена і слідувала у село Астей, попередньо було заготовлено у кварталі 33 виділ 5 ЛМЛ “Маурера”, згідно раніше виписаного лісорубного квитка. Усі необхідні документи додаються для оприлюднення.
 
Серія вищезгаданого лісорубного квитка – ЗА ЛРК №006422 від 21.05.19. Власною лісогозатівельною бригадою лісгоспу проведено через електронний облік деревини з використанням кишенькового персонального комп’ютера (КПК), серійний номер – NXZ-11243 0300, промарковано бирками – 542595457 для деревини породи граб у штабелі – за номером бикри – №542595456.
 
Операцію по реалізації лісопродукції відображено в журналі реалізації (відпуску) лісової продукції за липень поточного року. Дані занесені в журнал по лісництву “Маурера” по квартал 33, виділ 5 (форма ЛГ-23) та рапорті про рух лісової продукції за липень ЛМЛ “Маурера” , станом на 30.07.19 (форма ЛГ -6). На підставі заяви жительки Берегівського району дрова оплачені в касі за затвердженою ціною – 570 гривень на 1 кбм., відповідно до виданим орденом – 887 на право відпуску лісопродукції, номер касового ордера – №890.