Берегівське лісове господарство взяло участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Bereg-Ugocha 2021»

«Велике прибирання» берегів Боржави: напередодні Міжнародного дня Дунаю береги річки стали чистішими
29 Червня, 2021
ДОГЛЯД ЗА МОЛОДИМИ ЛІСАМИ – ЗАВДАННЯ №1 ДЛЯ БЕРЕГІВСЬКИХ ЛІСІВНИКІВ
7 Липня, 2021
Показати всі

Берегівське лісове господарство взяло участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Bereg-Ugocha 2021»

Інвестиційний форум «Bereg-Ugocha 2021» Bereg-Ugocha 2021 – це унікальний міжнародний захід економічного характеру, мета якого продемонструвати прозорість територіальних громад Берегівського району, та надати чітке представлення про економічний та інвестиційний потенціал місцевості й транскордонного співробітництва. Для Берегівщини важливо показати потенційним партнерам результати укладення Угод щодо транскордонного співробітництва, інвестиційну спроможність лісового господарства й залучення партнерів-колег лісівників для міжнародного обміну досвідом між Угорщиною та Румунією для розвитку лісового господарства Берегівщини.
До участі у форумі долучився й директор Берегівського лісового господарства Богдан Шойного.
Берегівське лісове господарство представило презентацію про лісгосп, розвиток лісового господарства та примноження лісових багатств, туристично-рекреаційні спроможності та потенціал лісового та мисливського господарства, який принесе великі плюси в загальний розвиток громад.
Сьогодні, коли економічне життя після локдаунів і карантинів починає відновлюватися, маємо чудову нагоду представити нові можливості та інвестиційну привабливість наших регіонів.
Інвестиційна привабливість територіальних громад, розвиток туризму, лісової галузі, співпраця бізнесових структур – все це у призмі транскордонного співробітництва відкриває нові бачення і перспективи для всіх учасників форуму» – зауважив під час вітального виступу голова Берегівської РДА Ігор Вантюх.
Участь у форумі взяли голова Берегівської РДА Ігор Вантюх, керівництво Берегівської районної ради, Генеральний Консул Консульства Угорщини в м. Берегове Матяш Сіладі, голова загальних зборів Сабольч-Сатмар-Березької області (Угорщина) Оскар Шестак, голова ради повіту Сату-Маре (Румунія) Чобо Патакі, керівники територіальних громад Берегівського району, представники органів місцевого самоврядування прикордонних регіонів Угорщини та Румунії, представники бізнесових кіл України, Угорщини та Румунії.
Кожна територіальна громада району представила свої проєкти, інвестиційні можливості та бізнес-ідеї.