Берегівські лісівники підготувались до зими та закликають дотримуватись закону

Як доглядають за розсадниками у Берегівському лісгоспі
30 Липня, 2021
Інформація: Запобігання проявам корупції
16 Серпня, 2021
Показати всі

Берегівські лісівники підготувались до зими та закликають дотримуватись закону

В ДП «Берегівський лісгосп» весь рік йде реалізація дров паливних. В першу чергу лісгосп виписує і відпускає дрова для жителів прилеглих сіл до угідь лісового фонду держлісгоспу. Виписка дров паливних проводиться адміністрацією підприємства за адресою: Берегівський р-н, с. Яноші, вул. Головна, 50а.
Деревний ресурс є відновним ресурсом, але ми повинні використовувати його раціонально, без шкоди для навколишнього середовища. На сьогоднішній час склалася така ситуація, що необхідні для опалення дрова вигідніше купити у лісгоспі, ніж самовільно рубати. Це заборонено законом! Згідно постанови Кабінету міністрів України №665, в Україні діють такси для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу. https://www.kmu.gov.ua/…/derzhlisagentstvo-informuye…
Окрім цього, за самовільну рубку лісів діють і адміністративні стягнення, згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення. Незаконна порубка і пошкодження дерев або чагарників; перевезення, зберігання незаконно зрубаних дерев або чагарників; знищення або пошкодження лісових культур, сіянців або саджанців у лісових розсадниках і на плантаціях, а також молодняка природного походження і самосіву на площах, призначених під лісовідновлення, – тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від тридцяти до шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від ста п’ятдесяти до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Шановні громадяни, краще законно купити дрова ніж самовільним вирубуванням дерев наносити шкоду довкіллю, та ще й ризикувати при цьому отримати штраф, а ще на додачу — зіпсовані нерви, втрачений час, сором перед сусідами. Тож вибирайте, чим краще обігрівати свої оселі: законно придбаними дровами чи одним незаконно зрубаним деревом.
Лісівники Берегівщини закликають усіх людей бути свідомими громадянами, не нищити ліси та не скоювати злочинів. Пам’ятайте, що відповідати перед законом доведеться не тільки тим браконьєрам, які незаконно зрубали дерево, а й тим, хто його перевозив, зберігав чи продав.
Наш спільний громадянський обов’язок – оберігати від незаконної діяльності наші ліси – унікальні творіння природи та людської праці.
Для забезпечення тепла та затишку в оселях мешканців району ДП «Берегівський лісгосп» реалізовує дрова паливні для населення, підприємств, установ та організацій за наступними цінами. Вартість вказана без ПДВ