Берегівські лісівники подарували юним лісівникам екскурсію

Ліс – чудове місце для відпочинку – стверджують лісівники Берегівщини
28 Травня, 2021
Якщо Ви хочете відпочити тілом і душею від міської суєти, ми запрошуємо Вас в наші будиночки відпочинку!
3 Червня, 2021
Показати всі

Берегівські лісівники подарували юним лісівникам екскурсію

Завдання, що стоїть перед лісівниками Берегівщини є не лише примноження багатств зелених масивів Закарпаття, а й виховання тих, кому доведеться передавати всі ці безцінні скарби.
 
Метою створення шкільних лісництв є залучення учнівської молоді до усіх лісокультурних робіт, виховання в підростаючого покоління любові до лісу та шанування всього живого, що нас оточує. Так, у шкільних лісництвах учні усвідомлюють всю важливість своєї участі у допомозі лісівникам в усіх лісокультурних роботах. До того ж, учасники шкільних лісництв висловлюють і своє бачення розвитку лісової галузі, вирощування лісокультур, охорони лісових масивів та інше, про що свідчать їхні науково-дослідницькі роботи, які вони опрацьовують, готуючись до щорічних обласних та всеукраїнських конкурсів.
 
А от для тих, хто ще не визначився, однак зацікавлення природою та гуманітарним спрямуванням у майбутній професії присутнє, якраз і потрібні ознайомчі екскурсії. Ось таку ознайомчу екскурсію вирішили провести для дітей Ужгородщини лісові господарники Берегівського держлісгоспу.
 
Розпочали зустріч із знайомства та ознайомилися з правилами поведінки у лісі. Діти бачать користь від таких екскурсій і участі у шкільному лісництві. Маленьким гостям показали, як росте дуб – переважаюча порода в Берегівському лісгоспі, провели екскурсію парком, ну і, звичайно, розповіли багато легенд про дерева та їх походження.
«Любов до природи й до лісу прищеплюється саме в процесі їх близького пізнання, – говорить директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного. – Адже дізнаєшся, як і де він закладається, яка величезна й трудомістка і водночас цікава й захоплююча робота лісівників. Можливо, хтось із дітей згодом захоче ближче познайомитися з усіма азами роботи лісівників, а хтось – обере професію лісівника та стане частинкою величезного й рукотворного дива, – резюмує Богдан Андрійович. – Завдання, яке ми, лісівники, ставимо перед собою – залучати якомога більше учнівської молоді та змалечку закладати інформацію поваги й відданості природі. Проростити насінину величезної любові в душах дітей, яка із вдячності проросте величезною любов’ю до лісу, як ота насінина, що проростає на лісовому розсаднику та зростаючи, згодом стає частиною великого й неймовірного».
 
Враження дітей від такої екскурсії незабутні, адже природу вони люблять та бережуть.