БЕРЕГІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ НАВЧИЛИ ГОДУВАТИ СИНИЧОК. ФОТО

Нагородження лісівників Берегівщини до Мiжнародного Дня Волонтера (ВІДЕО)
9 Грудня, 2020
ОБ’ЄКТИ РЕКРЕАЦІЇ БЕРЕГІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ
15 Січня, 2021
Показати всі

БЕРЕГІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ НАВЧИЛИ ГОДУВАТИ СИНИЧОК. ФОТО

Новий рік не за горами і холода – серйозне випробування для пернатих птахів. На підтримку зимуючих птахів за ініціативи Державного агентства лісових ресурсів України та за підтримки Зарпатського ОУЛМГ лісівниками Берегівщини було організовано акцію «Нагодуй птахів взимку».
Відтак, учора, 08 грудня, працівники Берегівського лісгоспу урочисто передали годівнички для птахів малечі району. Захід проходив на території шкіл Дунковиця, Горбок, Берегуйфолу, Хмільник, Гут, Квасово, В.Береги, Н.Ремета і дошкільних закладів освіти міста Берегово.
Метою проведення екозаходу є виховання бережливого ставлення до природи, проведення широкої просвітницької роботи та практичних дій з охорони і збереження орнітофауни.
Насамперед, лісівники продемонстрували фотопрезентацію та розповіли дітям про пернатих, які зимують у наших краях, а також про те, як слід здійснювати підгодівлю. Також екоосвітяни парку провели майстер-клас з наповнення годівничок кормом, усі учасники заходу розвісили готові вироби на деревах навколо шкіл та садочків.