Берегівський лісгосп – Лідер галузі року 2020

Від Заходу до Сходу: волонтери та лісівники Закарпаття передали саджанці на Луганщину
21 Листопада, 2020
Двостороннє співробітництво України та Естонської Республіки обговорили в Держлісагентстві
3 Грудня, 2020
Показати всі

Берегівський лісгосп – Лідер галузі року 2020

Днями в Берегівському держлісгоспі відбулася церемонія вручення нагороди «Лідер галузі року 2020». Одним із переможців став Берегівський лісгосп.

Берегівський лісгосп став лауреатом Національного бізнес-рейтингу, укладеного за підсумками незалежного аналізу фінансово-господарських показників діяльності 1 206 902 підприємств України.

Так, керівництво державного лісогосподарського підприємства в обличчі директора Богдана Шойного отримав 1 місце за «Результативність та рентабельність» та фінансово-господарську діяльність. А це свідчить про те, що лісівники Берегівщини ефективно ведуть господарювання, надійно та професійно управляють ресурсами.

Відзнака «Лідер року» підтверджує, що державне лісогосподарське підприємство є надійним партнером, престижним роботодавцем, пропонує якісні послуги, а також є перспективним для співробітництва та інвестування.

«Ця нагорода – спільний здобуток, кожного працівника Берегівського лісгоспу. Нам дуже приємно, що оргкомітет бізнес рейтингу високо оцінив нашу роботу. Звання «Лідер галузі року 2020» – своєрідний знак якості нашої роботи», – зазначив директор ДП «Берегівське ЛГ» Богдан Шойного.