Богдан Шойного привітав жінок зі святом 8 Березня!

Валерій Мурга: «Лісова галузь Закарпаття» – галузь, яка і надалі повинна служити збереженню багатому лісом краю, а лісівники відчувати надійний тил підтримки»
3 Березня, 2018
Працівники державної лісової охорони Берегівщини готуються до гарячої пори
13 Березня, 2018
Показати всі

Богдан Шойного привітав жінок зі святом 8 Березня!

Відшуміла зима лютими морозами, відхурделила сніжними віхолами, а на зміну їй прийшла чарівна звабно-принадлива красуня-весна. Тож недаремно саме вона увібрала в себе одне з найкращих свят – свято жінок.

Завжди від жінок віє таємничістю, принадою. Згадаємо про це легенду. Після того як Бог створив чоловіка, той заявив про свою нудьгу. Бог замислився, з чого зробити жінку, адже, весь матеріал витратив на чоловіка. Після коротких роздумів став змішувати кілька яскравих променів сонця, всі чарівні фарби зорі, задумливий смуток місяця, красу лебедя, грайливість котеняти, граціозність газелі, ласкаве тепло хутра, притягальну силу магніту. А потім додав ще туди: холодного мерехтіння зірок, в’їдливості мухи, впертості осла, зажерливості акули, ревнивості тигриці, мстивості пантери, прозорливості п’явки , дурману опію, безпощадності стихії. Ось такою Бог передав жінку чоловікові, при цьому промовив: «Бери її такою і не намагайся переробити. Зазнай щастя».
Це звичайно легенда-жарт, але в ній є доля істини , бо жінка це одвічний біль і одвічна втіха. Вона може перетворити життя на рай, а може і на пекло.

З нагоди міжнародного жіночого свята чоловіки Берегівського держлісгоспу привітали чарівних дівчаток.

«Любі жінки, Ви – ніжні та прекрасні! Ми дякуємо вам. За любов, за життя, за почуття, які охороняють всіх нас, – ваших чоловіків. Ви – найчудовіші і, безумовно, мудріші. Ви великодушно знаєте: ніхто, ніколи і ніде не любитиме Вас сильніше і самовідданіше за нас. Кохання Вам, квітів, посмішок щастя, хай збуваються всі ваші мрії!», – сказав у словах побажання працівницям колективу директор Берегівського лісового господарства Богдан Шойного.