Декларуємо по-новому!

У голови РДА обговорили діяльність Берегівського лісового господарства
19 Грудня, 2016
Підсумки року
29 Грудня, 2016
Показати всі

Декларуємо по-новому!

Старший інспектор з кадрів ДП “Берегівського ЛГ” Соломко Ольга Олександрівна надала роз’яснення працівникам підприємства щодо змін в порядку подання електронних декларацій.

Оновлена система подання та оприлюднення електронних  декларацій осіб уповноважених на виконання функцій держави  розпочала свою роботу  у  два  етапи:

Перший етап розпочався 01.09.2016 та закінчився 30 жовтня 2016 року, до суб’єктів декларування першого етапу   відносяться особи, які займають відповідальне та особливо відповідальне становище, по  нашій системі  сюди увійшли державні службовці категорії «Б» це начальник управління, його заступники  та керівники самостійних структурних підрозділів управління.

Другий етап  розпочинає  свою роботу 01 січня  2017 року та триватиме до 01 квітня 2017 року .

До суб’єктів декларування другого етапу відносяться особи уповноважені на виконання функцій держави або місцевого самоврядування,  посадові особи юридичних осіб публічного права, інші особи, які зобов’язані подавати декларацію відповідно  до ЗУ «Про запобігання корупції» .

Сюди входять працівники  державної  лісової  охорони  на чолі з директором та працівники апарату лісгоспу. Всі ті хто  у попередній період здавали паперову декларацію, тепер  здають електронну.

Також нашим інспектором було повідомлено працівників, що відповідно до Статті 52 ЗУ “Про запобігання корупції” суб’єкти декларування зобов’язані у 10- ти денний строк письмово повідомляти НАЗК про суттеві  зміни  у майновому становищі.