Делегація Берегівського держлісгоспу представила себе на Міжнародному мисливському фестивалі

Лісівники та рятувальники Берегівщини провели спільні пожежні навчання
23 Травня, 2018
У селі Шаланки на Виноградівщині відзначили Міжнародний день мисливця
29 Травня, 2018
Показати всі

Делегація Берегівського держлісгоспу представила себе на Міжнародному мисливському фестивалі

Директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного разом з делегацією працівників державної лісової охорони відвідав Міжнародний день мисливця, який відбувся суботу, 26 травня, в селі Шаланки.

Учасників свята також привітали: заступник Голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар, очільник Закарпаття Геннадій Москаль, заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга, гість з Угорщини, Бойдік Пейтер, секретар Асоціації мисливців Угорщини, голова Закарпатської обласної організації профспілки Валерій Федурця та голова Виноградівської державної адміністрації
Михайло Русанюк.

У своєму виступі вони бажали всім учасникам розвитку культури полювання і дбайливого ставлення до природи.

Програма свята включала в себе змагання на кращу імітацію реву оленя, кращий мисливський трофей, кращу презентацію мисливського господарства», точність і дальність попадання в мішень зі стрільби з лука», точність і дальність попадання в мішень з пневматичної зброї» нагороджується, найкраще та найсмачніше приготування мисливських страв»,
спортивні змагання та інші заходи. Святковий настрій створювали творчі колективи, які представили свою концертну програму.

Всіх гостей з привітністю брали на національних подвір’ях, працювала польова кухня. А берегівські лісівники частували всіх бажаючих смачним вином з берегівських льохів. Саме берегівські лісівники представили такі різновиди вина, які не можна було продегустувати більше ніде. На святі поціновувачі Діонісового напою могли спробувати різні види вина: червене, біле, рожеве, сухе, напівсухе, десертне. А ще вони приготували найсмачніший бограч за давніми угорськими традиціями.