Депутати Берегівської райради підтримали вимоги лісівників

На Берегівщині завершили облаштування місця відпочинку для туристів
4 Грудня, 2017
При реформуванні мають бути враховані пропозиції фахівців та експертів лісової галузі, – Володимир Бондар на засіданні парламентського аграрного комітету
7 Грудня, 2017
Показати всі

Депутати Берегівської райради підтримали вимоги лісівників

На акції лісівників перед будівлею Берегівської райради лісівники передали керівництву району клопотання підтримати їх вимоги щодо відкликання затвердженої Кабміном Стратегії реформування галузі.
 
Тоді ж голова ради Йосип Шін пообіцяв розглянути претензії лісівників на черговій сесій, що й зробили сьогодні, 6 грудня.
 
Про суть справи присутніх інформував директор Берегівського лісового господарства Богдан Шойного.
 
“Головна мета прийнятого Кабінетом Міністрів документу – передати ліси у приватну, корпоративну власність,- заявив із трибуни керівник.- І почнеться масове вирубування дорогоцінних порід. Ми теж можемо здійснити цей процес, буквально за рік. Але хто вирощуватиме замість викорчуваних молоді дерева, хто доглядатиме за ними, адже їх становлення триває не менше десяти років?”
 
Окрім цього, ухвалена Кабміном Стратегія передбачає створення нової управлінської структури з центром в Києві та обласними і районними відділеннями, що у свою чергу позбавить місцеві бюджети серйозних надходжень – всі вони перераховуватимуться за місцем знаходження головного офісу.
 
Депутати одностайно підтримали звернення до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням дослухатися до претензій фахівців і внести відповідні корективи.
 
На сесії розглянули ще одне питання – про внесення ряду змін до обсягу доходів районного бюджету на 2017 рік. Решту пунктів обговорення перенесли на чергове пленарне засідання, яке відбудеться в 20-х числах грудня.
 
Голова райради Йосип Шін привітав усіх, хто відзначає 6 грудня свято католицького Миколая, зичив колегам і запрошеним щастя, здоров’я, Божої благодаті.