Наши кадри – наша гордість!

Адміністрація підприємства

1 Директор Шойного Богдан Андрійович

2 Головний лісничий Пешпекі Ярослав Петрович

3 Головний бухгалтер Хіміч Володимир Володимирович

4 Завідувач сектору-головний економіст Бако Ганна Іштванівна

5 Провідний інженер з лісокористування Бухало Іван Андрійович

6 Провідний інженер ОЗЛ Тіба Едуард Васильович

7 Провідний інженер з лісових культур Свищо Ігор Ігорович

8 Інженер з рекреаційного благоустрою І – категорії Черничко Світлана Василівна

9 Провідний мисливствознавець Головня Василь Леонідович

10 Старший інспектор по кадрам Соломка Ольга Олександрівна

11 Провідний юристконсульт Копин Іван Іванович

12 Провідний спеціаліст по ОП та ЦО Лакатош Володимир Іванович

13 Провідний Бухгалтер Бідзіля Жужанна Ернестівна

14 Провідний бухгалтер Керестьен Ілона Олександрівна

15 Оператор ОЕМ Надь Наталія Вінцеївна

16 Технологічний керівник нижнього складу Буркало Михайло Васильович

Чизайське лісництво

1 Лісничий Дурдинець Євген Євгенович
2 Помічник лісничого Ковач Еміл Юлійович
3 Майстер лісу Пунько Йосип Йосипович
4 Майстер лісу Галайда Імре Імрейович
5 Майстер лісу Бровді Янош Іванович
6 Майстер лісу Філе Степан Бейлович
7 Майстер лісу Комяті Ловрант Ловрантович
8 Майстер лісу Попович Василь Васильович

Боржавське лісництво

1 Лісничий Віраг Василь Васильович
2 Помічник лісничого Гомада Василь Іванович
3 Майстер лісу Позінський Іван Іванович
4 Майстер лісу Ковач Андраш Андрійович
5 Майстер лісу Молнар Йосип Йосипович
6 Майстер лісу Чегіль Сергій Васильович

Кідьошське лісництво

1 Лісничий Маргітич Юрій Іванович
2 Помічник лісничого Григорів Василь Іванович
3 Майстер лісу Ковач Андраш Андрашович
4 Майстер лісу Улинець Юрій Степанович
5 Майстер лісу Турані Юлій Юлійович
6 Майстер лісу Турані Олександр Йосипович

Берегуйфалівське лісництво

1 Лісничий Маринець Віктор Васильович
2 Помічник лісничого Білкей Володимир Елемірович
3 Майстер лісу Огієвич Роман Петрович
4 Майстер лісу Іванчо Юрій Вікторович
5Майстер лісу Калинич Юрій Юрійович
6 Майстер лісу Бутько Михайло Михайлович
7 Майстер лісу Боднарь Ігор Омелянович

ЛМЛ “Маурера”

1 Лісничий Радик Віктор Іванович
2 Помічник лісничого Лазарь Віталій Анрійович
3 Майстер лісу Дурдинець Сергій Євгенович
4 Майстер лісу Шебела Іван Михайлович
5 Майстер лісу Свалявин Івван Іванович
6 Майстер лісу Іванчо Віктор Васильович
7 Майстер лісу Чете Балаж Тіводорович