Лісівники Берегівського держлісгоспу закупили новий протипожежний інвентар (ВІДЕО)

“Лісові люди” ДП “Берегівське ЛГ” активно готуються до настання пожежонебезпечного періоду
24 Лютого, 2019
Сердечно вітаю з нагоди 8-ого Березня!
7 Березня, 2019
Показати всі

Лісівники Берегівського держлісгоспу закупили новий протипожежний інвентар (ВІДЕО)

Готуй сани влітку! Саме такого правила дотримуються в Закарпатському обласному управлінні лісового та мисливського господарства, спеціалісти якого проводять перевірку по всім держлісгоспам, щодо готовності до пожежонебезпечного періоду. Розпочали його із Берегівського лісгоспу, де пройшли перевірку всі чотири лісництва.

В ході перевірки, працівники управління оглянули пожежний інвентар у лісництвах. Зокрема перевірили наявність пожежного інвентарю та засобів пожежогасіння. На базі Берегівського держлісгоспу також функціонує спеціальний автомобіль цистерна, який може привезти до епіцентру загорання три з половиною тони води. Також до весни лісівники закуплять необхідний інвентар для мотопомпи. Крім цього, лісівники щороку створюють, а також оновлюють спеціальні мінералізовані смуги. Їх основна мета, спинити полум’я, яке підступає до лісових масивів.

На протязі минулого року Берегівський лісгосп провів догляд за 22-ма кілометрами а також створив нові два кілометри мін-смуг. На щастя минулого року, лісові пожежі оминули Берегівський держлісгосп. Основною ж причиною загорання є безвідповідальне ставлення місцевого населення, які ранньою весною а також восени починають палити залишки сухої рослинності на своїх сільськогосподарських угіддях. Саме тому лісівники проводять цілодобовий рейд лісовими масивами, а також організовують з населенням профілактичні бесіди щодо протипожежної безпеки.