Лісівники Берегівщини завершили проведення акції «За чисте довкілля» озелененням території лісництв

Захистимо лісові масиви та рекреаційні пункти від сміття!
14 Квітня, 2018
Зелена акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” відновлює сили природи Закарпаття (ВІДЕО)
14 Квітня, 2018
Показати всі

Лісівники Берегівщини завершили проведення акції «За чисте довкілля» озелененням території лісництв

В рамках Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» та традиційних «суботників», ініційованих у нашій області, працівники державної лісової охорони Берегівського держлісгоспу сьогодні, 14 квітня, провели благоустрій на території лісництв.

Нещодавно благоустрій відбувся на території Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства. Сьогодні, 14 квітня, естафету прийняло подвір’я нашого держлісгоспу та лісництв – працівники державної лісової охорони здійснили останні приготування території до справжнього приходу весни, продемонструвавши ентузіазм у роботі, небайдужість до свого робочого місця, з відповідальністю віднеслися до поставлених перед ними завдань. Працівники облаштовували території лісництв та контори держлісгоспу, впорядковували квітники, висаджували там нові квіти та дерева.

«Ми повинні утримувати території біля лісгоспу та лісництв в належному стані, озеленяти і доглядати їх, – коментує проведення акції директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного. – Адже це наше обличчя та робоче місце».

Довідково: Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» була започаткована розпорядженням Кабінету Міністрів України у 2010 році.

В рамках акції проводяться заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою населених пунктів та прилеглих до них територій, упорядкування кладовищ, братських могил, місць почесних поховань, очищення водних джерел, збереження природно-заповідних та інших особливо цінних об’єктів, поширення екологічних знань, активізацію державного та громадського контролю за додержанням природоохороного законодавства. Зокрема, створення нових лісових насаджень, висадка дерев і кущів, упорядкування сміттєзвалищ, очищення від сміття берегів річок, озер, ставків, розчищення та упорядкування джерел.