Лісівники Берегівщини наповнюють бюджет

Лісівників очікують важливі зміни законодавства
16 Липня, 2021
Лісівники попереджають про пожежну небезпеку в лісі
26 Липня, 2021
Показати всі

Лісівники Берегівщини наповнюють бюджет

За перше півріччя 2021 року Берегівськими лісівниками сплачено до зведеного бюджету податків, зборів та обов’язкових платежів в сумі 12377,0 тис грн.
 
Основну питому вагу в сумі сплачених податків та зборів становить податок на додану вартість – 4000,0 тис грн, рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів – 779,6 тис грн, податок на доходи фізичних осіб – 1839,5 тис грн.
 
Підприємство, яке очолює ентузіаст своєї справи Богдан Шойного, активно реалізовує програму стратегічного розвитку лісового господарства району, що полягає у застосуванні комплексного ведення господарської діяльності та заповнення економічних ніш. Тут зосередили увагу на розвитку лісокультурної справи та впровадженні передових технологій вирощування посадкового матеріалу для відтворення лісу.
 
Як зазначив головний бухгалтер ДП «Берегівське лісове господарство» Володимир Хіміч, завдяки системному економічному розвитку у цьому році вони наростили сплату податків та зборів до бюджетів усіх рівнів. У порівнянні з першим півріччям 2021 року платежі до зведеного бюджету зросли на 1031,0 тис гривень. Сьогодні на цьому бюджетоформуючому для району підприємстві успішно трудяться майже 100 працівників.