Лісівники Берегівщини «пішли в школу» разом із військовими

У Карпатах дикі звірі йдуть до людей по їжу (ВІДЕО)
1 Лютого, 2019
Лісорубні квитки від 05 лютого 2019 р
6 Лютого, 2019
Показати всі

Лісівники Берегівщини «пішли в школу» разом із військовими

У рамках реалізації заходів національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді, підполковник військово-цивільного співробітництва оперативного командування «Захід», учасник антитерористичної операції Андрій Рисюк, разом із керівником Берегівського лісового господарства Богданом Шойного передали для загальноосвітніх закладів Берегівського району Закарпатської області інформаційні матеріали з історії України та історії українського війська.

Відтепер плакати, календарі та брошури будуть наочно знайомити учнів з важливими історичними подіями, героїчними постатями Української революції 1917-1921 рр.

Виклики сучасного суспільства ставлять перед системою освіти завдання виховати свідомого громадянина-патріота. Тож ці матеріали стануть у нагоді вчителям та учням», — зауважив заступник голови РДА Федір Бімба.

Керівництво Берегівської райдержадміністрації і відділу освіти молоді та спорту вдячні підполковнику Андрію Рисюку за допомогу та участь у військово-патріотичному вихованні молоді нашого краю.