Лісівники Берегівщини просять не смітити в лісах

Сезон тиші і особливості виконання робіт у лісі
2 Квітня, 2021
Берегівські лісівники посадили нові ліси
11 Квітня, 2021
Показати всі

Лісівники Берегівщини просять не смітити в лісах

Під час вихідних одним із найпопулярніших місць відпочинку для населення стає ліс і місця рекреації. Проте після таких масових походів лісові масиви просто потопають від сміття.
Це ж стосується і спеціально створених лісових місць відпочинку, які обладнані усім необхідним: від столів і лавочок, до мангалів і гойдалок для дітей. І у кожному такому пункті відпочинку є смітник. Проте, більшість його ігнорують, і рекреаційне місце закидане пластиковим посудом, пляшками та відходами.
Прикро, що в той час, коли лісівники роблять все можливе для того, щоб люди могли комфортно відпочити на лоні природи, населення інколи безвідповідально ставиться як до праці інших людей, так і до лісу.
Лісівники ДП «Берегівське лісове господарство» сподіваються на свідомість людей і вкотре просять жителів навколишніх сіл поважати їхню працю та екологію природи.:
– не смітіть у лісі-після відпочинку використані пластикові пляшки, пакети, консервні банки, скляний посуд, папір заберіть із собою та викиньте на смітник. Хай на місці вашого відпочинку буде чисто – завтра сюди прийдуть інші.
Нагдуємо: за засмічення державного лісового фонду передбачена адміністративна відповідальність