Лісівники Закарпаття долучилися до акції – «Я захищаю свою Україну!»

Представники ДП «Берегівське ЛГ» та військові офіцери пропагували патріотичне виховання в школах
23 Березня, 2018
Уроки патріотичного виховання відбулися на Берегівщині (ВІДЕО)
24 Березня, 2018
Показати всі

Лісівники Закарпаття долучилися до акції – «Я захищаю свою Україну!»

 
У Закарпатській області за спільної ініціативи офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід», голови Закарпатської обласної державної адміністрації Геннадія Москаля, начальника департаменту освіти і науки Ганни Сопкової та керівника Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерія Мурги стартувала патріотична акція «Я захищаю свою Україну!».
 
Так відповідні банери з гаслом «Я захищаю свою богом дану Україну» вже розміщено у п’яти місцях Закарпатської області на стендах держлісгоспів Ужгородського, Тячівського, Берегівського, Рахівського районів.
 
«Історія лісового господарства Закарпаття тісно пов’язана з історією боротьби українців за свою свободу. І сьогодні працівники державної лісової охорони на сторожі не лише лісових кордонів, а й кордонів нашої держави і гідно несуть службу. Патріотичне виховання молоді та військово-патріотична пропаганда виховання молоді має стати перш за все «органічною частиною життя самого суспільства» аби в майбутньому виховати справжніх захисників, які з гордо піднятою головою захищатимуть державні та лісові кордони України. Лісівники зроблять усе можливе для цього», – відмітив начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ
 
 На фото – представник відділу цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України оперативного командування «Захід», учасник АТО, підполковник Рисюк Андрій Миколайович та майстер лісу ДП “Берегівське ЛГ” Михайло Бутько