“Лісові люди” ДП “Берегівське ЛГ” активно готуються до настання пожежонебезпечного періоду

На колегії Держлісагентства обговорили результати та плани лісокультурної кампанії
22 Лютого, 2019
Лісівники Берегівського держлісгоспу закупили новий протипожежний інвентар (ВІДЕО)
25 Лютого, 2019
Показати всі

“Лісові люди” ДП “Берегівське ЛГ” активно готуються до настання пожежонебезпечного періоду

Лісівники багато зусиль приділяють вирощуванню посадкового матеріалу, посадці лісових культур, догляду за ними, але всі ці зусилля в один момент може перекреслити лісова пожежа.

Можливо, хтось тішиться з цього приводу, та для лісової охорони це дуже відповідальний період і особливо важка цілодобова праця: патрулювання, проведення рейдів, боротьба з лісовими пожежами, посилення заходів пожежної безпеки і профілактичних заходів для уникнення надзвичайних ситуацій, особливо верхових пожеж, які можуть призвести до великих непоправних втрат.

Протипожежна діяльність у Берегівському лісгоспі проводиться практично цілий рік. До неї залучається вся лісова охорона.

Ще взимку водії готують техніку до пожежонебезпечного періоду, а з настанням сприятливих погодних умов лісівники починають працювати над створенням нових і поновленням вже існуючих мінералізованих смуг, встановленням протипожежних аншлагів, бігбордів, шлагбаумів та облаштуванням рекреаційних пунктів. Велика увага приділяється профілактичним заходам через засоби масової інформації та безпосередньо через зустрічі з громадами, активну роз’яснювальну роботу.

Перед лісівниками завжди ставиться завдання попереджувати виникнення лісових пожеж. Саме тому лісівники вже готуються до гарячої пори року.