«Мій син пішов моїм шляхом»

Акція з лісовідтворення на теренах Закарпаття (ВІДЕО)
23 Травня, 2019
Ліси Закарпаття – майданчик для еко-заробітку (ВІДЕО)
29 Травня, 2019
Показати всі

«Мій син пішов моїм шляхом»

Нещодавно в Закарпатському лісотехнічному коледжі Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» групою національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання учнівської молоді оперативного командування “Захід” спільно з начальником Хустського районного військового комісаріату було організовано відзначення одного з волонтерів Закарпатської області.

Так, у відповідності до наказу начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України №633 від 29 листопада 2018 року, колишнього випускника лісового коледжу, а на теперішній час вже директора Державного підприємства “Берегівське лісове господарство” Богдана Шойного було відзначено почесним нагрудним знаком начальника Генерального Штабу “За заслуги перед Збройними Силами України”.

“Надзвичайно приємно знати, що випускники нашого навчального закладу не стояли осторонь під час збройної агресії зі сторони Російської федерації. Богдан ще студентом коледжу отримав травму хребта та був комісований. Мені вже тоді було зрозуміло що це була і психологічна травма для Богдана. І вже сьогодні колектив коледжу побачив яким саме чином мій випускник, наш Богдан, допомагав військовим. Він справжній приклад для наступного покоління працівників лісової галузі”  — зазначив заступник директора з навчальної роботи Закарпатського лісотехнічного коледжу Державного вищого навчального закладу «Національний лісотехнічний університет України» Іван Хмара.

Мій син пішов моїм шляхом, і сьогодні я як батько показав ще один приклад – приклад надання допомоги тим, хто реально її потребував. Дякую за таку високу нагороду і моїй сім’ї, і закладу який мене вивчив, і учням коледжу які сьогодні були присутні на заході, і колективу лісового господарства. Це результат всіх кого я перерахував. Дякуємо військовим за таку високу оцінку діяльності.” – зазначив Богдан Шойного.