На Берегівщині можна зробити “селфі” з козулею

Закарпатські лісівники виходять на міжнародний рівень і діляться досвідом ведення лісового господарства з шотландськими колегами
27 Січня, 2017
В Ужгороді відбувся природничо-лісівничий семінар
4 Лютого, 2017
Показати всі

На Берегівщині можна зробити “селфі” з козулею

На Закарпатті в мисливських угіддях широко представлені всі основні класи тварин. Як зазначають берегівські лісівники, популяція диких тварин, а особливо копитних, невпинно зростає. Т.в.о. директора Берегівського лісгоспу Богдан Шойного:

Берегівський лісгосп знаходиться у низинній частині Закарпаття. Серед тварин у наших угіддях представлені козулі, кабани, лисиці, зайці, фазани й багато іншої живності.

Якщо конкретизувати і наводити цифри, то вони наступні:

Віктор Радик, лісничий Боржавського лісництва №1 с.Берегівського лісогосподарська, розповідає:

“На даний момент приблизна чисельність приблизно 320 голів копитних – майже вже 40 оленів, понад 80 козуль, 60 кабана, 120 ланів. Тварини не бояться людей і безкоштовно зробити “селфі” з козулею або муфлоном”.

Годують звірів за кошти мисливських внесків за користування угіддями. Взимку єгері та лісівники годують тричі на тиждень, влітку рідше, адже тварини годуються харчами з лісу. Раціон для годівлі стандартний – кукурудза, овес, вівсяне сіно, а іноді лакомлять тварин і кормовим буряком.