На Берегівщині завершили облаштування місця відпочинку для туристів

Перед Закарпатською ОДА вийшли майже 4000 представників профспілок, лісівників, підприємців!!!!
30 Листопада, 2017
Депутати Берегівської райради підтримали вимоги лісівників
6 Грудня, 2017
Показати всі

На Берегівщині завершили облаштування місця відпочинку для туристів

Основне завдання, яке постало перед працівниками Берегівського держлісгоспу на початку цього року – облаштувати декілька місць рекреації для відпочиваючих. І це завдання одразу вирішили виконати лісові господарники. Було обрано декілька найбільш популярних місць, де найбільша відвідуваність туристами і розпочато роботу.
Один з найбільш улюблених і популярних місць розташований біля с. Гать, де зазвичай відпочивають іноземні та гості Берегівщини, повертаючись з іменитих термальних басейнів “Косино”.
“Рекреаційні пункти Берегівщини покликані поєднати відпочинок серед чудових природних комплексів та можливість приготування їжі на багатті, відпочинок в зручних альтанках та ігри на свіжому повітрі. Також на базі рекреаційних пунктів ДП “Берегівське ЛГ” можливо проведення власних святкувань, конкурсів та спокійного перепочинку від буденної метушні. Впевнений, чудовий рекреаційний пункт в Боржавському лісництві стане приємним місцем для сімейного та дружнього відпочинку. Затишні альтанки, дитячий майданчик для розваг та чисте повітря – все це зробить ваш відпочинок незабутнім”, – відзначає директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного.
На початку грудня поточного року завершилися роботи з облаштування місця відпочинку. На території Боржавського лісництва №1 три альтанки, комплекти лісопаркових меблів, сміттєві баки й облаштували місце для розведення багаття. Наразі ще зроблено доріжку та пробурено питну воду. Майданчик для відпочинку також огороджений мінералізованими смугами й інформаційними стендами, щоб убезпечити ділянку від поширення пожежі та закликати відпочиваючих піклуватися про національні багатства – ліс.
Незважаючи на проведені роботи, рекреаційний пункт Боржавського лісництва №1, як і раніше, відкритий для відвідувачів.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ