На нараді в ДП “Берегівське ЛГ” вирішували проблеми лісгоспу

ДП «Берегівське ЛГ» просить звернутися громадян, які не отримали дрова
30 Жовтня, 2017
Де відпочити на Берегівщині іноземцям? Про це потурбувалися лісівники
2 Листопада, 2017
Показати всі

На нараді в ДП “Берегівське ЛГ” вирішували проблеми лісгоспу

У вівторок, 31 жовтня, під головуванням очільника Берегівського держлісгоспу Богдана Шойного відбулась нарада з керівниками лісництв. У нараді також взяли участь працівники апарату держлісгоспу.
 
На початку наради керівник лісгоспу коротко підсумував про результати забезпечення дровами бюджетних установ, забезпечення берегівчан дровами. Як повідомив Богдан Андрійович, наразі всі заклади освіти в районі повністю забезпечені твердим паливом. Натомість у бюджетні установи постачання дров здійснено не в повному обсязі.
 
Богдан Андрійович дав керівникам лісництва відповідні доручення для того, щоб вже до кінця поточного місяця забезпечити дровами всі бюджетні установи, котрі мають можливості обігріву твердим паливом.
 
Під час засідання колективно було прийняте рішення, що по лісових масивах, які знаходяться на території сільських рад будуть закріплені відповідальні лісівники для своєчасного забезпечення громадян твердим паливом. Станом на 31 жовтня населенню поставлено 556,703 куб м дров, що складає 78%.
 
Окрім того, говорили на нараді й про проведення обстеження на предмет проведення ВСР на 2018 рік.