На одному з рекреаційних пунктів Берегівщини з’явилися дитячий майданчик та гойдалки

ПРОТОКОЛ № 1 засідання комісії з відбору виконавців робіт та надавачів послуг Державного підприємства «Берегівське лісове господарство»
3 Травня, 2018
Лісівнича делегація зі Швейцарії з робочим візитом перебувала у берегівських колег
14 Травня, 2018
Показати всі

На одному з рекреаційних пунктів Берегівщини з’явилися дитячий майданчик та гойдалки

Рекреаційно-туристичний потенціал Берегівського району досить великий. Населені пункти розташовані в мальовничих дібровах, сполучені залізницею і шосейними дорогами і тому легкодоступні, а також віддалені від промислових підприємств. У селах збереглися традиційний побут, ремесла, культура, кухня, яка увібрала у себе угорський та український колорит.

Тому для затишного відпочинку лісівники ДП «Берегівський держлісгосп» облаштовують місця для якісного відпочинку на лоні природи. Тут є все для приємного дозвілля: альтанки, місця для розведення багаття, проведена тут і вода, є поруч вбиральня та смітник.

Загалом наразі на території Берегівського лісгоспу 7 рекреаційних пунктів. Однак на досягнутому лісівники не зупиняються і прагнуть створити додатковий комфорт для гостей.

Так з останніх новацій – попри трасу Мукачево-Берегово біля с. Гать. на рекреаційному пункті з’явився дитячий майданчик та гойдалки. Їх встановили прямо на території місця відпочинку. Це пілотний проект, реалізований в рамках розвитку туризму та задля підвищення престижу лісівників. Ідея народилася під час наради з лісничими і була підтримана колективом держлісгоспу. Нові об’єкти для дітей зроблені з деревини. Майданчик розрахований на дітей віком від 1 до 10 років, для нього спеціально підбирали такі елементи, щоб було цікаво дітям різного віку. А диванні гойдалки можуть використовуватися як дорослими, так і дітьми.

Майданчик та всі рекреаційні пункти берегівських лісівників безкоштовні і відкриті для всіх бажаючих.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ