На пульсі Берегівщина. Лісівники з компетентними органами затримали браконьєрів

У Закарпатських лісівників триває захист планів майбутнього лісовідновлення
22 Лютого, 2018
Закарпатські лісівники активно протидіють браконьєрству (ВІДЕО)
23 Лютого, 2018
Показати всі

На пульсі Берегівщина. Лісівники з компетентними органами затримали браконьєрів

Під час спільного рейду працівники державної лісової охорони ДП «Берегівське ЛГ», учора 22 лютого, о 16.00 спільно з представником користувачів мисливських угідь Берегівського товариствв мисливців та рибалок, прикордонниками та поліцією затримали браконьєрів у селі Дийда. Браконьєри прибули на Закарпаття з інших областей.
 
Під час огляду речей правопорушників поліцейські виявили в автівці марки renault duster полуавтоматичну гвинтівку – мисливська версія автомата Калашникова (АКС), пневматичну гвинтівку, перероблену під малокаліберну вогнепальну зброю та ствол до рушниці, перероблений під карабін, а токож набої до до перерахованої зброї. Предмети, які виявили в автівці, заборонені для використання і браконьєри не мали при собі жодних дозволів на використання зброї. Зброю в браконьєрів вилучено компетентними органами.
 
Нагадуємо також, що з метою ефективної протидії браконьєрству, обласне управління лісового та мисливського господарства у співпраці з державною екологічною інспекцією провели розширену нараду де порушили проблемні питання захисту мисливських угідь від браконьєрів. Як зазначив начальник Закарпатського ОУЛМГ Валерій Мурга боротьба з браконьєрством цьогоріч буде жорстко.
 
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ