Некомпетентність, що обходиться дорого

Лісівники Берегівщини готові до викликів сьогодення
16 Листопада, 2016
Береженого і Бог береже
20 Листопада, 2016
Показати всі

Некомпетентність, що обходиться дорого

portfeliЮридичній службі державного підприємства вдалося завадити спробі контролюючого органу відсудити 295 тис. грн. позадоговірної шкоди

Не вдаючись детально в тонкощі господарського процесу слід наголосити на тому, що необхідність юридичного супроводу важлива навіть у справі, де інтереси контролюючого органу представляє прокуратура Закарпатської області.

На перший погляд, у пересічного читача має скластися думка, що учать прокуратури в судовому процесі є додатковою гарантією дотримання принципів законності та справедливості всіма учасниками процесу. Здавалося б, хіба може бути інакше? Кесарю, кесареве. Однак, події на одному з останніх судових засідань розвивалися дещо інакше.

Як пам’ятає читач, ми вже звертали увагу на господарський спір щодо стягнення з державного підприємства понад 530 тис. гривень.

Так, в судовому процесі представник Держекоінспекції в Закарпатській області при активній  підтримці представника Закарпатської обласної прокуратури намагалася додатково заявити до грошового стягнення з лісгоспу понад 295 тис. грн. Дана заява, хоч і була подана до суду з грубим порушенням процесуального права, а тому повернулася позивачу як така, що не підлягає розгляду, змусила подивитися на інститут прокурорського представництва в суді не в райдужному світлі.

І все б нічого, кожен може помилятися, скажете Ви. Проте, як назвати помилкою ситуацію, в якій посадова особа контролюючого органу разом з посадовою особою правоохоронного органу, володіючи всією повнотою інформації та будучи обізнаними з матеріалами справи намагаються повторно включити одну і ту ж саму суму коштів до позовних вимог – стягнути одне і теж двічі?!

Юридичною службою державного підприємства розглядається можливість ініціювати службову перевірку дій згаданих осіб за місцем їх роботи.