Ніколи не знаєш, де на біду натрапиш…

Виробнича нарада
28 Липня, 2017
У Берегівському лісгоспі облагородили майданчики для пікніків
1 Серпня, 2017
Показати всі

Ніколи не знаєш, де на біду натрапиш…

Працівники лісової охорони, а саме майстер лісу Квасівське лісництво Турані Олександр
Йосипович, та майстер лісу ЛМЛ «Нове-Село»№2 Бутько М.М. при проведені обходів своїх
лісових масивів 29 липня побачили , як 12-літня дівчинка разом зі своєю мамою відпочивала
на березі річки Боржава.

Дитина не вміла плавати , то вона бовталася на мілководді, а мати за нею спостерігала з берега. Раптом дівчинку почало нести на середину річки, де вона почала тонути.

На допомогу кинулася мати, але жінка також не вміла плавати. Олександр Турані вмить зрозумів, що потопають мати з дочкою і кинувся їм на допомогу. Першою врятували дівчину і передав приватному підприємцю Михайло Маргітичу, який прибіг на допомогу, а сам почав допомагати матері, яка безпорадно бовталася у воді і кликала на допомогу. Інший майстер лісу, Бутько Михайло почав реанімувати дівчину разом з старшою медсестрою обласної психіатричної лікарні, яка робила масаж серця, а Михайло –штучне дихання.
Врятована Вікторія 29 липня вважає своїм другим народження, хоча справжній у неї лише 15 жовтня, а її родина безмежно вдячна нашим працівникам і іншим громадянам, які прийшли на допомогу і врятували дитині життя. Працівники колективу підприємства пишаються своїми майстрами лісу, які не тільки є хорошими працівниками і вміють добре охороняти свої ліси, але й в разі небезпеки людей спішать на допомогу не думаючим про себе.

Адміністрація підприємства також дякує майстру лісу Турані О.Й. та майстру лісу
Бутько М.М. за їх мужність та самопожертвування для спасіння інших людей.