Нові правила постачання дров населенню: які зміни чекають на берегівчан

Оголошено конкурс: «Деревина для енергії»
14 Січня, 2018
Володимир Бондар: «Хвора людина, щоб вилікуватися, інколи, не може обійтися без оперативного втручання. Так само і ліс, як живий організм, іноді потребує оперативного втручання»
16 Січня, 2018
Показати всі

Нові правила постачання дров населенню: які зміни чекають на берегівчан

На Берегівщині реформування постачання дров’яної деревини. Які нововведення чекають жителів району – розповів директор держлісгоспу Богдан Шойного.
 
– Відтепер вводяться нові правила постачання дров паливних населенню. Так лісничими прийнято рішення проводити реалізацію від заготовлених дров у наступному процентному відношенні:
 
40% населенню;
 
10% на склад;
 
20% бюджетним установам;
 
10% на власні потреби;
 
20% підприємцям
 
Для покращення роботи по заготівлі та реалізації дров паливних лісничим необхідно пропорційно проводити реалізацію не тільки населенню, але й бюджетним установам, забезпеченням дров на нижній склад та підприємцям.
 
Окрім того, директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного відмітив, що за новими правилами на кожній заяві, з якою звертається громадянин на виписку дров має бути вказана точна дата постачання дров’яної деревини. Відтепер кожен лісничий має вести облік і журнал постачання деревини й доставляти її згідно з прописаним графіком.