ОБ’ЄКТИ РЕКРЕАЦІЇ БЕРЕГІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

БЕРЕГІВСЬКИХ ШКОЛЯРІВ НАВЧИЛИ ГОДУВАТИ СИНИЧОК. ФОТО
9 Грудня, 2020
Напередодні Дня Святого Миколая лісівники Берегівщини завітали до діток Королева
15 Січня, 2021
Показати всі

ОБ’ЄКТИ РЕКРЕАЦІЇ БЕРЕГІВСЬКОГО ЛІСГОСПУ

Охорона та захист лісів є пріоритетним напрямком роботи лісівників Берегівщини. Одним із способів досягнення цього є спорудження нових та оновлення існуючих рекреаційних пунктів у зелених масивах регіону.
 
Відпочинок у лісі повинен бути безпечним, зручним та затишним. Зазвичай рекреаційні пункти розміщуються в найбільш відвідуваних місцевими жителями ділянках лісу, або ж, найчастіше, вздовж автомагістралей для перепочинку подорожуючих. Традиційно їх пропускна спроможність – від 10 до 40 осіб.
 
Створюючи зони відпочинку, лісівники продумують всі дрібниці. Тож зазвичай в таких місцях зведені ошатні альтанки, дерев’яні накриття, столи зі зручними лавками. Камінні мангали та спеціально облаштовані місця для розведення вогню убезпечують поширення найбільшого ворога лісу в зелені насадження.
 
Обладнані території для стоянки авто та розчищені під’їзні дороги сприяють тому, що відпочиваючим не доводиться дбати про розміщення транспорту. З інформаційною та агітаційною метою встановлюються панно, аншлаги, стенди, в яких йдеться про правила поведінки в лісі, поводження з вогнем, відповідальність за порушення лісового законодавства.
 
Переймаються лісівники й засміченням зелених масивів. Тож обладнують в зонах для відпочинку місця для скупчення сміття. Засмічення лісів – це лихо та шкода для довкілля. Тому лісівники закликають усіх, хто перебуває в лісі, не залишати там сміття. А ще – з розумінням ставитися до праці інших і не пошкоджувати архітектурні форми в облаштованих місцях для відпочинку. Адже на їх будівництво, постійну підтримку чистоти й порядку йдуть чималі кошти. Потрібно пам’ятати, що кожен з нас йде в ліс не останній раз, тож варто поводитися так, аби наступне відвідування було приємним та затишним.
 
Робота щодо створення рекреаційних пунктів триває постійно, адже Берегівщина багата на прекрасні, мальовничі лісові краєвиди та місцини, які потрібно облаштувати всім необхідним для відпочинку місцевого населення, подорожуючих туристів. Такі заходи, в свою чергу, сприяють захисту лісу від можливих пожеж та від забруднення побутовими відходами, контролюванню та регулюванню масових перебувань населення в лісі.