Офіційне повідомлення «На Берегівщині лісогосподарське підприємство заготовляло деревину в період цвітіння Шафрану Гейфеля»

Зелена акція “Майбутнє лісу у твоїх руках” відновлює сили природи Закарпаття (ВІДЕО)
14 Квітня, 2018
Рогаті приймають сонячні ванни у Берегівському лісомисливському лісництві ім. Маурера (ВІДЕО)
18 Квітня, 2018
Показати всі

Офіційне повідомлення «На Берегівщині лісогосподарське підприємство заготовляло деревину в період цвітіння Шафрану Гейфеля»

Берегівський держлісгосп дає офіційну відповідь на повідомлення «На Берегівщині лісогосподарське підприємство заготовляло деревину в період цвітіння Шафрану Гейфеля» https://pershij.com.ua/na-berehivshchyni-lisohospodarske-p…/.

Зокрема адміністрація ДП «Берегівський держлісгосп» інформує, що звинувачення на адресу працівників державної лісової охорони щодо заготівлі деревини в період цвітіння Шафрану Гейфеля не є правомірними. Так у встановленому Боржавському лісництві під час планової перевірки екологічною інспекцією у Закарпатській області залишалася дров’яна деревина. Однак хочемо зауважити, що це були залишки рубки 2017 року. Є документи на відстрочку. Наголошуємо, що свіжої заготівлі з початку року і в період цвітіння рослин, занесених до Червоної книги України на території Берегівського держлісгоспу, не було.