Тож є можливість не лише вкладати кошти в розвиток виробничої бази і оновлення приміщень, а й заохочувати передовиків праці. З цією метою останніми роками запровадили таку практику: кращих охоронців лісу обдаровувати мотоциклами.

І ось тепер, до 30-річчя Незалежності України, директор урочисто вручив ключі від чотирьох двоколісників “Боксер-150” синього кольору майстрам лісу: Ігорю Боднарю та Володимиру Музичуку з Берегуйфалівського лісництва, Іштванові Оросу з Чизайського і Юрію Алфелді з лісництва імені Маурера.

Звичайно, що таку нагороду слід заслужити. Та й далі брати на себе відповідальність перед колективом і в наступні роки старанно працювати. Саме з такою метою – щоденно й принципово стояти на сторожі з охорони лісових багатств, покращувати роботу – і надано для підмоги новий транспорт.

На мотоциклі охоронець дубових гаїв під’їде як не лісовою дорогою, то навіть вузькою стежкою до будь-якого віддаленого місця свого кварталу – швидко й тихо. Тому й бояться “чорні лісоруби” та любителі нашкодити двоколісників. А це і є добрим відлякувальним моментом. Отож щодалі дорогоцінні дубові ліси стають добре захищеними від зазіхань недоброзичливців.