Представники ДП «Берегівське ЛГ» та військові офіцери пропагували патріотичне виховання в школах

Графічна крива динаміки самовільних рубок згідно данних за 10 років
23 Березня, 2018
Лісівники Закарпаття долучилися до акції – «Я захищаю свою Україну!»
23 Березня, 2018
Показати всі

Представники ДП «Берегівське ЛГ» та військові офіцери пропагували патріотичне виховання в школах

Учора, 22 березня, на Берегівщину завітав представник відділу цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України оперативного командування «Захід», учасник АТО, підполковник Рисюк Андрій Миколайович.Спочатку разом із військовим комісаром Сергієм Зейканом вони провели зустріч із керівництвом Берегівської райдержадміністрації. Опісля разом із представниками ДП «Берегівське ЛГ» у закладах освіти Берегівщини провели заходи з учнями з військово-патріотичного виховання.

Під час зустрічі директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного, майстер лісу Михайло Бутько та Андрій Рисюк обговорили військово-патріотичне виховання у навчальних закладах та лісництвах Берегівщини та провели в районі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура». Адже відповідно про виконання Указу Президента України про національно-патріотичне виховання дітей та молоді в системі освіти лісівники співпрацюють заради майбутнього України та Закарпаття.

«Джура» є системною формою позакласної роботи з військово-патріотичного та морально-етичного виховання учнівської молоді, важливим засобом формування патріотичної свідомості, спортивно-оздоровчої роботи.

«Цей захід проводиться з метою зміцнення військово – патріотичного виховання молоді, підвищення престижу військової служби, культивування ставлення до солдата як до захисника вітчизни, героя та привернення уваги громадян до необхідності захисту нашої Батьківщини. Тільки разом ми зможемо перемогти ворога», – зазначив старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

На завершення зустрічі з представниками держлісгопу Берегівщини Андрій Максимович подякував Богдану Андрійовичу за співпрацю й військово-патріотичну пропаганду.

Довідково: Національно-патріотичне виховання дітей та молоді – це комплексна системна і цілеспрямована діяльність органів державної влади, освітніх закладів, сі громадських організацій, сім’ї та інших соціальних інститутів щодо формування у молодого покоління високої патріотичної свідомості, почуття вірності, любові до Батьківщини, турботи про благо свого народу, готовності до виконання громадянського і конституційного обов’язку із захисту національних інтересів, цілісності, незалежності України, сприяння становленню її як правової, демократичної, соціальної держави. Найважливішим пріоритетом національно-патріотичного виховання є формування ціннісного ставлення особистості до українського народу, Батьківщини, держави, нації.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ