Пріоритетом у діяльності Берегівського лісгоспу є розвиток рекреації та лісового туризму

Уроки патріотичного виховання відбулися на Берегівщині (ВІДЕО)
24 Березня, 2018
список відповідальних осіб за виписку та отоварення населення на території сільських рад Берегівського району
25 Березня, 2018
Показати всі

Пріоритетом у діяльності Берегівського лісгоспу є розвиток рекреації та лісового туризму

Карпатські ліси та близькість кордонів приваблюють туристів особливостями розташування угідь, естетично-рекреаційними краєвидами, фауною і флорою. Тому, розвиток рекреаційних пунктів та лісового туризму є одним із пріоритетних напрямів роботи берегівських лісівників.

На сьогодні у лісових масивах Берегівського держлісгоспу облаштовано 7 великих місць для безпечного, зручного та затишного відпочинку у лісі.

Зазвичай рекреаційні пункти розміщуються в найбільш відвідуваних місцевими жителями ділянках лісу, або ж, найчастіше, вздовж автомагістралей для перепочинку подорожуючих. Традиційно, їхня пропускна спроможність — від 10 до 40 осіб.

Створюючи зону відпочинку, лісівники продумали всі дрібниці. Тож зазвичай в цьому місці зведена ошатна альтанка з столом та зручними місцями для сидіння відпочиваючих. До місць відпочинку ведуть доріжки. Спеціально облаштоване місце для розведення вогню убезпечує поширення найбільшого ворога лісу – пожежу в зелені насадження. Обладнана територія для стоянки автомобілів та розчищена під’їзна дорога сприяє тому, що відпочиваючим не доводиться дбати про розміщення транспорту. А для тих, хто хоче організувати пікнік з ночівлею передбачена ділянка для розбивки наметів. Крім того, в деяких рекреаційних пунктах є навіть дитячі майданчики з пісочницями та гойдалками, які полюбляють дітлахи.

Лісівники запевняють – усім своїм гостям щиро раді і не чекають плати. Просять лише поважати працю інших: не смітити, не нівечити споруди і берегти ліс. – Тобто, дбати про те, аби відпочинок тут і надалі залишався затишним та комфортним, – підкреслює директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного.

Роботи з будівництва, благоустрою та обслуговування рекреаційних пунктів на території Берегівського лісгоспу проводяться за власні кошти підприємства та силами працівників державної лісової охорони.