У Берегівській РДА відбулась зустріч з природу подвійного оподаткування лісівників

Лісорубні квитки ДП “Берегівське ЛГ”
19 Вересня, 2018
Лісорубні квитки по ДП “Берегівське ЛГ”
27 Вересня, 2018
Показати всі

У Берегівській РДА відбулась зустріч з природу подвійного оподаткування лісівників

Сьогодні голова райдержадміністрації Іштван Петрушка провів зустріч із керівником ДП «Берегівське лісове господарство» Богданом Шойного.

З 15.08.2018 набрав чинності Закон України від 10 липня 2018 року № 2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств»(далі – Закон № 2497-VIII).
Законом № 2497-VIII, зокрема, внесено зміни до статті 273 Податкового кодексу України, відповідно до яких, передбачається оподаткування земельним податком лісових земель.

Саме цю ситуацію і обговорили керівники. За прогнозом фахівців, внаслідок запровадження нового податку щонайменше у 1,5-2 рази здорожчає деревина, що реалізується на ринку. Підприємств деревообробної промисловості та лісогосподарські підприємства стануть збитковими.

«Безперечно, над цим питанням потрібно працювати. Адже при застосуванні нових норм, окрім рентної плати, передбачається на всі лісові землі ще один податок. Фактично це подвійне оподаткування і це дуже погано впине на розвиток лісової галузі району», – зауважив голова райдержадміністрації Іштван Петрушка.