У Берегівському лісгоспі облагородили майданчики для пікніків

Ніколи не знаєш, де на біду натрапиш…
31 Липня, 2017
Виробнича нарада
2 Серпня, 2017
Показати всі

У Берегівському лісгоспі облагородили майданчики для пікніків

Працівники Берегівського держлісгоспу встановили нові альтанки та місця для розведення багаття у Берегівському районі, с. Гать.
За декілька тижнів працівники Берегівського лісового господарства встановили на території Боржавського лісництва №1 альтанки, комплекти лісопаркових меблів, сміттєві баки й облаштували місце для розведення багаття. І вже цього тижня майданчик буде завершено до кінця. Майданчик для відпочинку також огороджений мінералізованими смугами, щоб убезпечити ділянку від поширення пожежі.
Окрім того, лісівники також оновили агітаційно-інформаційні стенди, щоб кожен відпочиваючий міг дізнатися більше інформації про лісових господарників місцини, де зупинився та поведінку в лісі.
Фахівці «Закарпатського ОУЛМГ» нагадують: розпалювати багаття в лісах і парках, крім як в спеціально відведених зонах відпочинку, заборонено. Чинним законодавством за розпалювання багаття в місцях, для цього не передбачено, встановлений штраф від 340 до 1360 гривень. Поводьтеся у лісі згідно правил безпеки.