У Берегові змінять організаційну структуру лісгоспу

На нараді під головуванням Президента України представлено проект Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства
2 Жовтня, 2017
Інформація щодо видачі спецдозволів (лісорубних квитків) за вересень 2017
3 Жовтня, 2017
Показати всі

У Берегові змінять організаційну структуру лісгоспу

У Берегові буде змінено організаційну структуру державного лісового господарства. Зокрема, будуть ліквідовані та змінені лісництва, які входять у склад лісгоспу та відділи.
 
Про упорядкуваня організаційної структури, оптимізації чисельності та штату, для забезпечення більш ефективного виконання функціональних обовязків працівників державного підприємства оголосив директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного.
 
Відповідний наказ він підписав і тим самим оголосив, що до 27 грудня будуть ліквідовані старі та створені нові лісництва.
 
Як відзначив Богдан Андрійович на нараді з працівниками лісгоспу, прийняте рішення спрямоване саме на удосконалення організаційної діяльності державного лісового господарства. Передбачається, зокрема, створення на базі держлісгоспу нових лісництв з організаційною та кадровою структурою, яка відповідає сучасним принципам управління та плідної співпраці з громадами.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ