У лісгоспі обговорили питання боротьби з самовільними рубками лісових насаджень

На Закарпатті встановлено заборону на полювання благородного оленя
3 Жовтня, 2017
За три години школярі зібрали 150 кілограмів жолудів
12 Жовтня, 2017
Показати всі

У лісгоспі обговорили питання боротьби з самовільними рубками лісових насаджень

9 жовтня директор Берегівського лісового господарства Богдан Шойного провів засідання з колективом із забезпечення сталого проходження опалювального періоду. У роботі засідання взяли участь лісничі та працівники державної лісової охорони.
Богдан Андрійович наголосив на важливості та доцільності проведення якісних робіт щодо підготовки до нового опалювального сезону. За словами директрра лісгоспу, для успішної реалізації поставлених завдань раніше затверджено план заходів з підготовки до опалювального періоду.
 
Під час заходу присутні обговорили стан готовності підприємства до забезпечення населення і заклади бюджетної сфери твердим паливом у період 2017-2018 років. За результатами засідання лісничим дано відповідні доручення та завдання.

Окрім того, на виробничій нараді обговорено питання збору якісного насіння, планування ВСР на 1-ий квартал  2018 року й завершення всіх видів рубок, згідно строків, які вказані в лісорубних квитках.

Також серед головних питань, які розглядалися на засіданні було піднято питання посилення боротьби з самовільними рубками лісових насаджень. Присутні на нараді зійшлися на думці, що для ефективного забезпечення охорони лісових масивів необхідна ще більша взаємодія державної лісової охорони, працівників територіальних органів поліції й Державної екологічної інспекції, органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, представників засобів масової інформації.