В ДП «Берегівський держлісгосп» триває «сезон тиші»

Берегівські лісівники закликають не смітити!
5 Квітня, 2018
З Днем народження! Сьогодні свій 40-річний ювілей святкує  майстер лісу Чизайського лісництва Імре Галайда!
6 Квітня, 2018
Показати всі

В ДП «Берегівський держлісгосп» триває «сезон тиші»

У період масового розмноження диких тварин – з 1 квітня по 15 червня – на Закарпатті триває «сезон тиші».

«Сезон тиші» – це природоохоронна кампанія, яка спрямована на захист і популяризацію тварин. У цей період забороняється проведення робіт і заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах). Ці вимоги передбачені  законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо охорони тваринного світу» прийнятим у 2005 році.

Такі заходи пов’язані з тим, що присутність людей та проведення робіт у місцях, де живуть дикі тварини, створює «фактор турбування», який викликає у тварин стан постійної напруженості, порушує добовий ритм їх життєдіяльності.

Лісівники ДП «Берегівський держлісгосп» попереджають, що за порушення тиші накладаються значні штрафи – на громадян від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.