«Велике прибирання» берегів Боржави: напередодні Міжнародного дня Дунаю береги річки стали чистішими

Для дітей з Ужгорода берегівські лісівники провели екскурсію
22 Червня, 2021
Берегівське лісове господарство взяло участь у Міжнародному інвестиційному форумі «Bereg-Ugocha 2021»
5 Липня, 2021
Показати всі

«Велике прибирання» берегів Боржави: напередодні Міжнародного дня Дунаю береги річки стали чистішими

Сьогодні, 26 червня, напередодні Міжнародного дня Дунаю в урочищі «Атак» Берегівського лісгоспу відбулась масштабна акція з розчищення русла Боржави від так званих «пластикових островів».
 
На жаль Боржава опинилася у сміттєвому полоні через самих людей, які не знаючи, що робити зі сміттям просто скидають його у річку. Мета акції — привернути увагу громадян до проблем довкілля та власним прикладом показати, що узбережжя українських річок мають бути чистими! І сьогодні небайдужі до навколишнього середовища громадяни та чиновники «без краваток» показали своїм прикладом, як можна зробити береги річок чистішими і закликали не смітити інших. А ще краще – намагатися використовувати пластик якомога менше.
 
До акції долучилися працівники Берегівського лісового господарства, представники влади – перший заступник губернатора Мирослав Білецький та заступнк Ігор Шинкарюк, голови Хустської та Берегівської райдержадміністрацій разом з колективами, працівники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, підрозділів Головного управління ДСНС у Закарпатській області та Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса, екоактивісти.
 
Загалом за сьогоднішній день вийняли з річки понад 150 куб. деревини та ще майже 100 куб. сміття, скла та ПЕТ-пляшок. Все зібране сміття одразу ж під час збору відсортували за фракціями (пластик, скло, загальне сміття, деревина тощо). Зібрані ПЕТ-пляшки, кришки та скло відправили на пункти прийому і переробки побутових відходів.
 
«Річка — це не сміттєзвалище! Не викидайте свої побутові відходи до річок і лісу! Зробіть корисну справу, відсортуйте власне побутове сміття вдома, здайте до приймального пункту і бережіть навколишнє середовище!!!», – закликає директор Берегівського лісгоспу Богдан Шойного.