Відбулося засідання лісівників з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період

Лісівники Закарпаття отримали нагороди
21 Вересня, 2017
Валерій Мурга: “Лісова сертифікація поліпшує імідж України, лісового господарства Закарпаття”
27 Вересня, 2017
Показати всі

Відбулося засідання лісівників з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період

Підготовка до наступного опалювального сезону одне із пріоритетних завдань керівництва лісового господарства Берегівського району. Тому, сьогодні, 21 вересня, під керівництвом директора Берегівського держлісгоспу Богдана Шойного відбулася виробнича щодо надання дров для населення, представникам соціальної сфери та працівникам лісового господарства до початку опалювального сезону. Присутні: адмінапарат держлісгоспу та працівники державної лісової охорони.

Зокрема, було учасниками за видання було обговорено питання ходу виконання забезпечення твердопаливними дровами. Так станом на 21 вересня твердим паливом бюджетні сфери забезпечені на 63%, а населення на 67%. Дрова для забезпечення потреб заготовлені в повному обсязі. Говорилося й за зміни в Колективному договорі щодо надання дров працівникам лісгоспу, пенсіонерам, дружинам чоловіків-пенсіонерів, які працювали на лісових землях навіть до приєднання агролісів й пільгових категорій населення.

– На часі забезпечення дровами паливними усіх, хто цього потребує. До початку опалювального сезону усі сім’ї, заклади соціальної сфери, лікарні та інші бюджетні установи, будуть забезпечені твердим паливом стовідсотково. Лісівники ніколи не стоятимуть осторонь у вирішенні життєво важливих питань берегівчан, адже обов’язок працівників лісової охорони – працювати для людей.

Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ