Вкрали… смітник!

На Берегівщині відбулись спільні протипожежні відпрацювання лісівників та рятувальників (ВІДЕО)
12 Червня, 2019
«У дерева, посадженого дідусями, відпочивають нащадки», – Богдан Шойного
16 Червня, 2019
Показати всі

Вкрали… смітник!

З місця відпочинку біля с. Гать, де зазвичай відпочивають іноземні та гості Берегівщини, повертаючись з іменитих термальних басейнів «Косино», що розташований обабіч траси Мукачево-Берегово, вандали поцупили… металевий смітник, який був приварений ланцюгом.

Показово, що рекреаційний пункт працівники ДП «Берегівське лісове господарство» облаштували на шляху, який прямує до кордону з сусідньою Угорщиною і він є надзвичайно популярним серед туристів. Окрім того, біля самого смітника розташоване велике сміттєзвалище і лісівники подбали, щоб сміття не викидали в ліс, а в спеціально розміщений смітник.

Минулого року лісівники зробили капітальний ремонт рекреаційного пункту, облаштували його новенькими трьома колибами з відповідними комплектами лісопаркових меблів, встановили смітники.

Потурбувалися зодчі не лише про дозвілля відпочивальників, а й про чистоту навколишнього середовища, встановивши на території рекреаційного пункту смітник. Регулярно спеціальний транспорт лісгоспу вивозив сміття, що накопичилося. Хоча рекреаційний пункт є певною мірою антивандальним, бо в матеріалах практично немає металу, це не зупинило зловмисників – вони поцупили смітник.

«Звісно, ми поставимо новий смітник, – коментує директор ДП «Берегівське лісове господарство» Богдан Шойного, – бо турбота про ліс – це головне завдання лісівників, але ми б також хотіли, щоб про це пам’ятали і ті, хто вчиняє акти вандалізму».

Лісовий господарник закликав громадян, які випадково стали свідками подібних злочинів, повідомляти про них лісівників.