Лісівники Берегівщини провели толоку у парку молодят

Лісівники Берегівщини говорили про нагальні питання
6 Листопада, 2017
Держлісагентство: Законність рубок та легальність лісопродукції можна перевірити он-лайн
13 Листопада, 2017
Показати всі

Лісівники Берегівщини провели толоку у парку молодят

Цими вихідними в с. Яноші працівники адмінапарату Берегівського держлісгоспу організували та провели толоку. Молодь разом зі старшими колегами в останній теплий осінній день прибирали сухе листя в парку на території лісгоспу.
Окрім того лісовими браттями було проведено озеленення парку, посадка декоративних дерев та кущів. Участь у заході прийняли і жінки, хоча, це не є легка робота, але посаджені дерева – це майбутнє, парк буде квітнути і зеленіти та буде дарувати людям красу.
«Погода була сприятливою для наших планів навести лад у парку, де у вихідні часто відбуваються весільні церемонії і його обожнюють молодята. А ще у парку відпочивають батьки з дітьми, пенсіонери та молодь. Ми впевнені в тому, що якщо кожен громадянин по можливості буде брати участь у толоках, тоді все навколо буде красивіше», – зазначив директор Берегівського держлісгоспу Богдан Шойного.
«Всі отримали від роботи задоволення, маючи чудовий настрій. Будемо мати чисту прибрану територію, адже чисто не там де прибирають, а там де не смітять» – висловилась інженер по рекреаційному благоустрою Світлана Черничко.