Забезпечення підготовки та сталого проходження опалювального сезону обговорили на робочій нараді

Лісівники проти браконьєрів
17 Жовтня, 2017
Досвід Німеччини закладено в проекті Стратегії реформування лісового господарства України, – Христина Юшкевич
17 Жовтня, 2017
Показати всі

Забезпечення підготовки та сталого проходження опалювального сезону обговорили на робочій нараді

Сьогодні, 17 жовтня, в конференц-залі ДП “Берегівське ЛГ” відбулась виробнича нарада. На порядку денному присутні обговорили питання забезпечення дровами паливними бюджетних установ, охорону праці на підприємстві та збір насіння.
 
В ході наради було обговорено стан підготовки до опалювального сезону, отоварення дровами паливними бюджетні установи та жителів Берегівського району. Окрім того, лісничі доповіли про стан справ, пов’язаний із забезпеченням сталого проходження опалювального періоду.
 
Богдан Шойного зазначив, що всі заклади соціальної сфери та жителі Берегівського району будуть забезпечені дровами, однак наголосив, що тимчасово виписка дров припинена:
“Лісівники підтримують жителів району і зобов’язуються забезпечити дровами всіх охочих, однак через великий попит тимчасово виписка дров у лісгоспі призупинена. Так тільки за минулий тиждень лісівниками були реалізовано понад 4 тисячі куб м дров”, – видмітив директор Берегівського держлісгоспу.
 
У свою чергу головний лісничий ДП “Берегівське ЛГ” Ярослав Пешпекі підняв питання збору та підготовки майбутнього посадкового матеріалу й зазначив, що збір насіння дуба звичайного та дуба червоного має завершитися до 21 жовтня і вже в п’ятницю увесь цьогорічний урожай лісничі в обов’язковому порядку повинні відправити на аналіз якості. Це питання особливо актуальне восени, коли лісівники проводять планові заготівлі високоякісного насіння. А заготівля якісного насіння – основа міцного лісу.
 
За наслідками наради директор держлісгоспу дав відповідні доручення.
Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ