Захистимо лісові масиви та рекреаційні пункти від сміття!

Щирі вітання!
13 Квітня, 2018
Лісівники Берегівщини завершили проведення акції «За чисте довкілля» озелененням території лісництв
14 Квітня, 2018
Показати всі

Захистимо лісові масиви та рекреаційні пункти від сміття!

На території Берегівського району лісівники регулярно організовують очищення лісового фонду від сміття. На кожному з 7 рекреаційних пунктів встановлені баки для збору сміття, однак, як виявляється, цього недостатньо.

Під час останньої ревізії Державна екологічна інспекція у Закарпатській області працівникам державної лісової охорони видано припис, притягнуто до адміністративної відповідальності 32 посадові особи лісогосподарства на загальну суму штрафів 4896 гривень за сміття. З вищезазначеною новиною можна ознаймитися за посиланням:

https://pershij.com.ua/na-berehivshchyni-lisohospodarske-p…/

Окрім того, працівники державної лісової охорони регулярно прибирають сміття у лісових масивах. Інколи, як це заплановано на наступний тиждень, навіть не на своїй території: https://beregovolh.com.ua/oazys-brudu-na-berehivschyni-sty…/

А це додаткова турбота лісових господарників. Нехай і додаткова, нехай неоплачувана, але ставляться вони до неї відповідально, щоб і ті, хто не пов’язаний із лісовою галуззю, полюбили ліс, шанували його та про красу берегівських лісів понесли звістку і в далекі світи.

Адже лісівники піклуються і про людей і про природу і щороку Берегівське лісове господарство облаштовує рекреаційні пункти, витрачає певні кошти на підтримання рекреаційних пунктів у належному стані.

Та як не гірко нині констатувати, але весняний моніторинг рекреаційних пунктів та лісових угідь засвідчив: ще частішими стали тут випадки вандалізму, нахабного їх засмічення, як і довколишніх лісів.

Відтак лісівники закликають громадськість більш відповідально ставитися до навколишнього середовища та берегти лісові масиви, не спалювати і не викидувати сміття у лісфонд, річки або потічки.