Зелена країна: на Берегівщині з’явилося нове лісонасадження

Відомість плану відводів
22 Вересня, 2021
Закарпатські лісівники розпочали загальнонаціональну толоку «Створюємо ліси разом» (ВІДЕО)
2 Листопада, 2021
Показати всі

Зелена країна: на Берегівщині з’явилося нове лісонасадження

Сьогодні закарпатські лісівники взяли активну учать у загальнонаціональній толоці «Створюємо ліси разом», яка відбулася у співпраці з акцією «Висадження дерев одним мільйоном людей за 1 добу» в рамках глобального проєкту Greening of the Planet.
Сьогодні на Берегівщнині день посадки дерев у рамках акції «Створюємо ліси разом», і разом із лісівниками й представники влади разом із діточками посадили молоді дубочки та горіхи чорні.
Загалом на території Чизайського лісництва сьогодні висадили 2500 шт. саджанців. Весело, дружно та тепло! І нехай це був дуже напружений робочий і вихідний день для всіх, хто влаштовував це свято, але вже за кілька років ми зможемо побачити чудовий ліс на місцях залісення!
«Ми всі хочемо бути здоровими, ми всі хочемо дихати чистим повітрям і турбуємося про те, щоб наші діти жили в нормальній екологічній обстановці, – каже директор Берегівського лісгоспу. – Що ми для цього можемо зробити? Ми можемо точно посадити дерева як це роблять лісівники. Не ми перші і не ми єдині проводимо таку акцію. Сьогодні ж президентська акція «Зелена країна» виконана на Берегівщині повністю.
Дякуємо колегам за допомогу в організації заходу!
Дякую кожному хто прийшов, за небайдужість, за ваш ентузіазм, за сяючі очі та посмішки. Це #нашліс, посаджений з добротою та любов’ю ❤️
Давайте берегти наш ліс разом 🤲Це просто. Це може зробити кожен. 💫